Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

 

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız, 


1987 yılından beri Türkiye’nin sanayi lojistik ve ticari alanda yatırım danışmanlığı yapan bir şirketi olarak, 30 yılın bilgi ve birikimiyle Türkiye’nin önemli işletmelerine danışmanlık ve aracılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz.


Geride bıraktığımız yıllar ve ülkenin gelişim süreci bizleri de kendisiyle beraber büyütürken hayattaki en önemli şeylerden biri olan tecrübe; sanayi, ticari ve lojistik gayrimenkulde de bizlere çok şey öğretti. İnsanın en yüksek derecede kendisini ifade edebildiği alan, yaparak ve yaşayarak elde ettiği tecrübeyle ilintilidir. Biz de bu alandaki birikimlerimizi iş dünyasıyla paylaşmaktan, onların ihtiyaçlarını analiz ederek doğru yatırımları doğru yerlerde yapmalarına destek olmaktan keyif duyuyoruz.


Bunu en iyi anlatabileceğimiz noktalardan biri de: 15-20 yıl geçmiş olsa dahi, hala ceplerinde kartvizitimizi taşıyan iş adamlarının, bu kadar süre sonra bizleri arayarak “Sizden yıllar önce şöyle bir hizmet almıştık, şimdi de böyle bir şey istiyoruz” söylemleriyle gösterilen güven kalıbıdır.

Ülkemiz, gelecekte sanayicilerimizin, yatırımcılarımızın gücü ve ilerleyişiyle ekonomik ivme kazanacaktır. Gelecekteki yıllar için temennimiz; terörün son bulduğu, hukukun üstünlüğünün, demokrasinin ve evrensel değerlerin hakim olduğu, eğitim başta olmak üzere, bir çok alanda reformların güçlendiği, çağdaş medeniyet normlarına daha çok yaklaştığımız  bir ülke olması yönündedir.
Livane Grup olarak sanayi, ticari ve lojistik gayrimenkulde 30 yıllık bilgi ve birikimimizle değerlere değer katarak çalışmaya, ülkemizi kalkındırmanın bir parçası olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,
Ahmet Çelik
Yönetim Kurulu Başkanı


Livane

Endüstriyel Gayrimenkul