Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı

18.Aralık

Livane San ve Lojistik Gayrimenkul Yön Kurulu Bşk  Ahmet Çelik ve ekibi, 23 – 26 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR EXPO'da gerçekleşen CNR Emlak 5. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarını ziyaret eti.

Rusya, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Fas, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği CNR Emlak Fuarı’nı 4 bin 960’ı yabancı olmak üzere toplam 16 bin 255 kişi ziyaret etti.
 
Türkiye emlak ve gayrimenkul sektörünün ilk ve en büyük fuarı olan CNR 5. Emlak-Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı”, yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından ilgiyle karşılandı. CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilen fuara, Rusya, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Fas, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. CNR Emlak Fuarı’nı 4 bin 960’ı yabancı olmak üzere toplam 16 bin 255 kişi ziyaret etti. Fuara, yerli, yabancı yatırımcıların yanı sıra firmaların sunduğu özel fırsatlardan yararlanmak isteyen çok sayıda konut alıcısı da büyük ilgi gösterdi. Özellikle yabancı alıcılar tarafından satın alınan konutlar fuara katılan firmaların yüzünü güldürdü.